Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – інформаційний партнер X Національного Форуму Бухгалтерів та Аудиторів «B-NEXT»

16 липня 2021 року відбудеться X Національний форум бухгалтерів та аудиторів «B-NEXT». Організатор заходу – Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів. ID Legal Group виступає інформаційним партнером.

Традиційно під час Форуму будуть говорити про податки. А саме – про лідерство в професії бухгалтера та аудитора.

Мета Форуму:

– Показати бухгалтерам та аудиторам приклади успішного лідерства представників професії в Україні.
– Розказати, які саме лідерські навички відіграють ключову роль в побудові професійної кар'єри.
– Провести найкоротшим шляхом до зіркової кар'єри бухгалтера та аудитора.

На вас чекають виступи від 6 успішних спікерів, які розкриють тему лідерства з усіх боків. А на завершення 10-го ювілейного форуму бухгалтерів та аудиторів ми запропонуємо вам долучитися до подіумної дискусії з найкращими бухгалтерами провідних компаній України. Вчитися треба в кращих!

П’ять причин, чому варто відвідати Форум

1. Нові навички

Перше, що потрібно зрозуміти, – це поширене неправильне уявлення про бухгалтерів про те, що вони живуть у світі цифр. Нездатність переконати керівництво у тому, що робота бухгалтера є найважливішою в компанії – це і є ваша репутація. Мрієте про інше ставлення до вашої праці? Потребуєте більшої поваги та достойної зарплатні? Тоді треба опановувати нові навички. 

2. Лідерські здібності

Бухгалтер – це керівник вищої ланки, до думки якого завжди прислуховуються. І якщо вам не вдається бути почутим, напевно, вам не вистачає лідерських здібностей. Виховуйте в собі навички, які допоможуть вам достукатися до кожного керівника компанії.

3. Кар’єрне зростання

Вам цікаво дізнатися, як інші бухгалтери досягли визнання та швидкого кар’єрного зростання? Заплановано подіумну дискусію з найкращими бухгалтерами України, які поділяться секретами свого успіху. Від них ви дізнаєтесь, які саме навички допомогли їм бути успішними у світі цифр.

4. Найкоротшій шлях

Лише 25% успіху в кар’єрі залежить від рівня інтелекту. 75% успіху залежить від навичок, яких у вас немає. Ми розкриємо секрет успішної професійної кар’єри та покажемо найкоротший шлях.

5. Нетворкінг

Ми очікуємо на понад 300 бухгалтерів зі всієї України. Уявіть, що саме на цьому форумі ви зустрінете найкращу подругу або професійного наставника. Почуєте найважливішу пораду у своєму житті або зрозумієте, що час змін настав. В цьому світі немає місця випадковостям. Все, що вам треба зробити, – зареєструватися на форум. Яскраві та незабутні враження ми гарантуємо.


Реєструйтеся вже зараз. 


Реєстрація – https://bit.ly/2RUtoNd

Інформація: events@rnba.com.ua або +38 099 255 13 17