Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – офіційний партнер Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

20 вересня 2018 року в конгрес-холі Державної фіскальної служби України відбудеться Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ». Організаторами форуму виступають: інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Офіційно про податки» та інформаційне агентство Інтерфакс-Україна. Партнером заходу стало юридичне об’єднання ID Legal Group. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

Під час форуму учасники матимуть змогу поспілкуватися з представниками фіскальної служби та дізнатися офіційну позицію відомства щодо трансфертного ціноутворення, адміністрування ПДВ та податку на прибуток.

За словами Олега Добровольського: «Трансфертне ціноутворення – це одна з ключових практик нашого юридичного об’єднання,  поруч з податковим правом. Ми надаємо повний об’єм послуг у цій сфері. Одразу відзначу, що контролюючі органи приділяють значну увагу питанням ТЦО, оскільки залучення контрагентів з інших юрисдикцій дозволяє за рахунок регулювання внутрішньої ціни перерозподіляти загальний прибуток компаній на користь тих, хто знаходиться в країнах з більш низькими податками. Це найбільш розповсюджена схема мінімізації податків. Тому зневажливе ставлення до ТЦО може призвести до суттєвих донарахувань і штрафів. Потрібно завжди бути в тренді останніх фіскальних нововведень. І такі заходи, як цей форум, дозволяють тримати руку на пульсі».

Експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими; допомога у ідентифікації контрольованих угод; підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів; аналіз ризиків; формування рекомендацій тощо.

Унікальність юридичного об’єднання ID Legal Group полягає в двох головних моментах. По-перше, в об’єднанні працює група з питань трансфертного ціноутворення, яка комплексно підходить до вирішення питань. До її складу входять досвідчені юристи, аудитори, податкові консультанти.

По-друге, групою розроблений власний покроковий алгоритм, який дозволяє оперативно втрутитись в ситуацію на підприємстві та вирішити існуючи проблеми в максимально короткий термін.

Детально на нашому сайті: https://id-legalgroup.com/ua/yslygi/transfertnoe-cenoobrazovanie.

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральним партнером ІІ Податкового Форуму Асоціації адвокатів України та організатором сесії Форуму: «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».