Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – партнер VII Податкового форуму Асоціації правників України

21 вересня 2018 року в столичному готелі  Radisson BLU відбудеться щорічний, 7-й Податковий форум, організований Асоціацією правників України. Партнером заходу виступає юридичне об’єднання ID Legal Group. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

В межах заходу будуть обговорюватись останні податкові зміни та новації в оподаткуванні. Крім того, учасники обговорять тенденції в міжнародному оподаткуванні та вітчизняній судовій практиці. В проведенні форуму беруть участь народні депутати України, представники державних органів, судді, юристи, адвокати та аудитори.

За словами Олега Добровольського: «Головна сфера, в якій працює наше юридичне об’єднання – це податкове право і все що пов’язано з ним. В штаті ID Legal Group працюють досвідчені бухгалтери і аудитори, юристи і адвокати. Тому ми слідкуємо за усіма тенденціями, які пов’язані з оподаткування, діяльністю контролюючих органів та рішенням судів. Наша участь у форумі, в якості партнерів, цілком закономірна. Бути в руслі останніх трендів і кейсів дозволить не лише поділитися своїм досвідом а й дізнатися про новації інших. Відповідно, це посилить якість роботи як нас, так і наших колег».

VII Податковому форум, організований Асоціацією правників України, відбудеться 21 вересня 2018 року у готелі  Radisson BLU, м. Київ. З деталями та програмою форуму Ви можете ознайомитися на сайті АПУ.

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року відбудеться ІІ Податковий форум Асоціації адвокатів України. Юридичне об’єднання ID Legal Group є його генеральним партнером та організатором сесії «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».