Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group в чергове посилила позиції у міжнародному рейтингу «The Legal 500 2022» у сфері податкового права

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA 2022 опублікував результати рейтингового дослідження юридичного ринку. ID Legal Group знову довела свій професіоналізм та, навіть, посилила свої позиції, увійшовши до Tier 3. Цим компанія підтвердила, що є визнаним лідером на  ринку юридичних послуг серед компаній, які спеціалізуються в сфері податкового права. Про це повідомив партнер ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Те, що ID Legal Group вчергове потрапила до цього всесвітньо визнаного рейтингу, я особисто вважаю за наше досягнення. А також ділюся з вами чудовою новиною. Міжнародний рейтинг The Legal 500 видалив усю інформацію про російських номінантів. Ось, що написано на сторінці: The Legal 500 has removed this content due to the Russian invasion of Ukraine and the sanctions imposed by the West. Long live a free Ukraine. Руські юристи пішли за своїм кораблем».

The Legal 500 – міжнародний рейтинговий інститут, заснований у 1988 році британською публіцистичною компанією Legalease, проводить щорічні дослідження ринку юридичних послуг в усьому світі. Аналізуючи ключові проекти компаній та відгуки їхніх клієнтів, The Legal 500 щорічно публікує незалежний рейтинг аби допомогти керівникам юридичних департаментів компаній в пошуку найкращих консультантів в різних юрисдикціях.

 «49 днів Україна стримує ворожу агресію. Весь цей час, в складних умовах наша Команда ID Legal Group працює та продовжує виконувати усі взяти на себе зобов'язання. Зазначу, що це ґрунтується на кількох речах. По-перше, злагодженій роботі нашого колективу, за що їм велика вдячність. І, по-друге, на довірі наших клієнтів. Все буде Україна! Ми переможемо!», – наголосив Олег Добровольський.        

З повною версією рейтингу можна ознайомитися за посиланням.