Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group виступило партнером «LAW&TRADE 2020 — A2B FORUM»

11 вересня 2020 року в приміщені «IQ Business Center» відбувся «LAW&TRADE 2020 — A2B FORUM». Організаторами заходу виступили Асоціація адвокатів України та «Law & Business Studio». ID Legal Group стало партнером заходу.

Керівник практики трансфертного ціноутворення та аудиту ID Legal Group Тетяна Савчук виступила в ролі модератора першої сесії «Відкрита дискусія. Зміни у зовнішньоекономічній діяльності 2020».

Під час форуму – за один день його учасники, як в режимі онлайн так і офлайн дізналися про новації пов’язані з міжнародною торгівлею. А саме: перспективи розвитку торгових ринків, конкуренції, оподаткування транснаціональних корпорацій, ТЦУ, податкові ризики, законопроект про інвестиційних нянь  і так далі.

За словами партнера ID Legal Group  Анни Ігнатенко: «Теми, що піднімалися під час форуму входять до сфери діяльності нашого об’єднання. Ми постійно приділяємо увагу тенденціям в ній. Намагаємось не лише почути досвід інших, а й поділитися своїми напрацюваннями».

Нагадаємо, що експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.

Детально з діяльністю ID Legal Group в сфері трансфертного ціноутворення можна ознайомитись тут