Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group увійшла до міжнародного рейтингу «The Legal 500» як одна з найкращих у сфері податкового права

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA 2020 опублікував результати рейтингового дослідження юридичного ринку. ID Legal Group вперше увійшла до цього рейтингу та визнана одним із лідерів ринку юридичних послуг серед компаній, які спеціалізуються в податковому праві. Про це повідомив партнер юридичного об’єднання Олег Добровольський.

За його словами: «Те, що ID Legal Group потрапило до цього всесвітньо визнаного рейтингу, я особисто вважаю за наше досягнення. Ми на ринку вже понад чотири роки і вперше нашу роботу було оцінено на міжнародному рівні».

TheLegal500 – міжнародний рейтинговий інститут, заснований у 1988 році британською публіцистичною компанією Legalease, проводить щорічні дослідження ринку юридичних послуг в усьому світі. Аналізуючи ключові проекти компаній та відгуки їхніх клієнтів, The Legal 500 щорічно публікує незалежний рейтинг аби допомогти керівникам юридичних департаментів компаній в пошуку найкращих консультантів в різних юрисдикціях.

 «Ми завжди стверджували, що на українському юридичному ринку існує значна кількість компаній, які пропонують повний комплекс послуг у сфері податкового права та захисту бізнесу, але по-справжньому його забезпечують одиниці. Визнання у рейтингу підтверджує це твердження і доводить нашу кваліфікацію. Сотні виграних справ і десятки постійних клієнтів є черговим свідченням цього. Зазначу, що наше досягнення ґрунтується на кількох речах. По-перше, злагодженій роботі нашого колективу, за що їм велика вдячність. І, по-друге, на довірі наших клієнтів. Хоча більшість з них вийшли з категорії клієнти і стали нашими партнерами і, навіть, друзями», – підкреслює Олег Добровольський.        

З повною версією рейтингу, характеристикою ID Legal Group та відгуками клієнтів можна ознайомитися за посиланням.