Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group посилює співпрацю з юридичним факультетом КНУ ім. Т. Шевченко, – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

Юридичне об’єднання ID Legal Group підписало меморандуми про співробітництво з юридичним факультетом Київського національного університету імені Т. Шевченка та меморандум про співпрацю з громадською організацією «Асоціація випускників юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченко». Про це повідомив партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Я та деякі з моїх колег закінчували саме юридичний факультет Національного університету імені Тараса Шевченка. Тому співпраця з цим закладом є для нас своєрідною шаною за все чому ми тут навчились, за досвід, який ми тут отримала. За ту турботу, з якою з нас робили професіональних юристів».

Зі сторони юридичного факультету меморандуми підписали – декан юридичного факультету Іван Гриценко та Президент Громадської організації «Асоціація випускників юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка» Роман Мельник.

В рамках підписаних меморандумів фахівці юридичного об’єднання ID Legal Group будуть брати участь у навчанні студентів юридичного факультету, проведенні лекцій, семінарів, тренінгів для них. Підтримувати громадські і наукові проекти та ініціативи студентів, сприяти проходженню студентами, аспірантами, докторантами, науковими та науково-педагогічними працівниками навчальної, науково-дослідної, переддипломної практик, сприяти їхньому працевлаштуванню.