Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Податковий комітет Асоціації адвокатів України запрошує на Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk», – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

Перші наслідки валютної лібералізації, нюанси та підводні камені податкових перевірок, а також що очікує спрощену систему оподаткування. Ці та інші теми будуть висвітлені під час Дискусійного клубу «Legal Practice and Talk», організованого податковим комітетом Асоціації адвокатів України. про це повідомив голова Комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

За його словами: «Це вже друге засідання Дискусійного клубу, який організовано нашим податковим комітетом. Перше засідання відбулось в березні і було присвячене питанню трансфертного ціноутворення. Тоді ми з’ясували що є попит на подібні заходи. Оскільки під час такого клубу ми відходимо від традиційних лекцій, а зосереджуємося виключно на практиці та обміну досвідом. І така форма заходу сприймається учасниками. І цього разу ми плануємо побудувати наш Дискусійний клуб в такому ж форматі. Не дарма девізом заходу ми обрали – все, що ви хотіли спитати, але не змогли».

Під час заходу планується обговорити наступні питання:

Сесія 1 «Валютна лібералізація – 100 днів реальності»:

– перші наслідки змін щодо валютного регулювання та нагляду;

– постанова НБУ 148: спрощення чи навпаки;

– практика та проблеми застосування платіжних карток, неузгодженість нормативно-правових актів НБУ;

– проблема визначення ринкової ставки по запозиченням від нерезидентів;

– валютний нагляд за дотриманням ЗЕД-розрахунків та діяльність постійних представництв нерезидентів .

Сесія 2 «Перевірки суб’єктів господарювання: все від А до Я»:

– планові та позапланові;

– що робити, якщо ви попали в план-графік;

– як підготуватися до перевірки;

– хто і про що має спілкуватись з інспектором під час перевірки;

– апеляційне та судове оскарження результатів – тільки практичний досвід;

– в яких випадках вам потрібен не юрист, а адвокат.

Сесія 3 «Спрощена система та її майбутнє»:

– взаємозв’язок спрощенців та юридичних осіб;

– що шукає податкова?

– ФОП на аутсорсе: хто і як порушує;

– майбутнє спрощеної системи – аналіз законопроектів;

– ІТ галузь – перші в зоні ризику.

Серед спікерів Дискусійного клубу представники ДФС, НБУ, Нацкомфінпослуг, представники Аудиторської палати України, юристи та адвокати.

За словами голови Податкового комітету ААУ, партнера юридичного об’єднання ID Legal Group Олега Добровольського: «Ви запитаєте чому варто відвідати цей захід? І я відповім – з перших вуст чиновників, практикуючих аудиторів та юристів ви дізнаєтесь про ті підводні камені взаємовідносин з контролюючими органи про які вам більше ніхто не розповість. Нюанси, практичні поради, реальні випадки з практики. Все це і, навіть, більше під час нашого Дискусійного клубу. То ж запрошуємо всіх бажаючих. Захід безкоштовний».