Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Новації в системі оподаткування: step by step про головне

Юридичне об’єднання ID Legal Group організувало і провело сесію «Новації в системі оподаткування: step by step про головне» під час ІІІ Податкового форуму Асоціації адвокатів України «Tax&BusinessTalks».

Модераторами виступили партнер ID Legal Group Олег Добровольський та консультант зі стратегії та розвитку Ірина Нікітіна.

Учасники сесії мали нагоду дізнатися останні новини про: новації оподаткування та їх практичне використання; реформацію податкової служби та розмежування повноважень; реформу податкової міліції; загальнообов'язкове е-декларування; реформу та діджиталізацію митної служби; податкову амністію та проблеми і шляхи розвитку інвестування в Україні.

В роботі сесії брали участь: голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев, ексголова Комітету – народний депутат України – Ніна Южаніна, Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики  – Дар’я Володіна; народний депутат України VIII скликання, експерт з міжнародного оподаткування – Тетяна Острікова, Заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у м. Києві – Оксана Малихіна, адвокат, партнер АО «‎Дмитрієва і партнери» – Любов Скварко та експерт з фінансових розслідувань – В'ячеслав Некрасов.