Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олена Макеєва – спікер онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування»

Олена Макеєва – екс-заступник Міністра фінансів України виступить  спікером онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України).

Марафон є соціальним проектом і відбудеться 30 березня 2023 року. Його організатором є Асоціація адвокатів України. ID Legal Group виступає генеральним партнером заходу.

Олена Макеєва – Голова Ради директорів аудиторської фірми «Аксьонова та партнери», Заступник Міністра фінансів України (2015-2016) є визнаним авторитетом в галузі оподаткування.

Метою марафону є:  розкрити порядок та вимоги щодо сплати податків та декларування в країнах перебування біженців. Одночасно визначити обов’язок та порядок щодо щорічного декларування доходів за 2022 в Україні отриманих як на територій України так і за її межами враховуючи питання набуття / втрати статусу податкового резидента.

Кінцевий результатом онлайн-марафону «Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України) – є створення якісного відеопосібника для наших біженців.

Учасники марафону також мають можливість власноруч поставити питання як під час заходу, так і заздалегідь – заповнивши відповідний опитувальний лист.

Захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Деталі: https://cutt.ly/z883XMa

Поставити питання учасникам заходу: https://cutt.ly/D8827bx