Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Прості правила як уникнути перевірок по ТЦУ, – Тетяна Савчук, аудитор ID Legal Group

Днями у готелі Park.inn (вул. Велика Васильківська, 55) відбувся масштабний форум «Міжнародне оподаткування. Трансформація бізнесу». Організатором заходу виступив журнал «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах». Юридичне об’єднання ID Legal Group стало партнером заходу.

Керівник практики трансфертного ціноутворення ID Legal Group Тетяна Савчук виступила під час форуму з доповіддю на тему «Прості правила як уникнути перевірок з ТЦУ».

«Ми, як компанія, що працює в напрямку супроводження клієнтів з питань трансфертного ціноутворення, як на етапі підготовки звіту, чи документації, так і на етапі спілкування з контролюючим органом, можемо дещо узагальнити власний досвід та стверджувати, що кожен платник податків, який декларує контрольовані операції – це об’єкт перевірки податковим органом», – повідомила Тетяна Савчук.

Також вона додала, що це не є перевірка в прямому сенсі цього слова, а доперевірочний аналіз, за результатами якого посадові особи ДПС і схвалюють рішення – чи варто розпочинати перевірку.

Також Тетяна Савчук детально розповіла про етапи спілкування з податковими органами саме на етапі доперевірочного аналізу. Бо, на її переконання, це дозволяє здійснити ті заходи, які дозволять підприємству уникнути ризику потрапляння в перелік підприємств до перевірки.

«Найкращий результат перевірки – це уникнути її початку» – резюмувала Тетяна Савчук.

Експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.

Детально з діяльністю ID Legal Group в сфері трансфертного ціноутворенняможна ознайомитись тут