Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Керівник практики ТЦУ ID Legal Group Тетяна Савчук про новації в трансфертному ціноутворенні

15 вересня 2020 року в «Mercure Congres Centre» відбувся масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум – 2020». Юридичне об’єднання ID Legal Group взяло участь у заході в якості партнера.

Керівник практики трансфертного ціноутворення та аудиту ID Legal Group Тетяна Савчук виступила під час конференції з доповіддю на тему «Проведення функціонального та економічного аналізу. Помилки та типові маніпуляції».

Її доповідь стосувалась того, що під час прийняття рішень щодо визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» особливу увагу слід приділити питанням проведення функціонального аналізу. Згідно з положеннями чинного податкового законодавства вимоги щодо здійснення функціонального аналізу стосуються як контролюючого органу, так і платників податків, що здійснюють контрольовані операції. Контролюючими органами напрацьовано значний досвід щодо виявлення помилок і протидії маніпуляціям.

Нагадаємо, що Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши їх до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Традиційно Форум відвідують власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори. Аудиторія учасників включає як делегатів з України, так із усієї Європи, США, Близького та Середнього Сходу, що дає учасникам змогу обмінятися досвідом з колегами і партнерами, а також набути нових корисних знайомств і партнерських відносин.

Нагадаємо, що експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.

Детально з діяльністю ID Legal Group в сфері трансфертного ціноутворення можна ознайомитись тут