Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Керівника судової практики ID Legal Group Олега Нікітіна визнано «Адвокатом року» в галузі податкового права

2 жовтня, у готелі Hyatt Regency Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців загальноукраїнського конкурсу «Адвокат року 2020».  Традиційно нагородження відбувається напередодні професійного свята – Дня юриста України.

Компанія ID Legal Group щорічно бере участь у конкурсі, здобуває визнання. Не обійшлося без перемоги і цього разу. Олег Нікітін, адвокат, керівник судової практики ID Legal Group переміг  у загальноукраїнському конкурсі «Адвокат року 2020». Олег Нікітін був визначеним кращим адвокатом в сфері «Податкового права».

Загалом на конкурсі було представлено 28 номінацій. ID Legal Group балотувалось в своїй головній практиці – Податкове право, де і виборола перемогу.

За словами партнера ID Legal Group Олега Добровольського: «Це спільна перемога нашої команди, яка щодня викладається на 100% для досягнення найкращих результатів для наших клієнтів».

ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.

Роботу компанії в галузі «Податкового права» відзначено провідними рейтингами України і світу:

2019 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2018 року»

2020 рік – «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019 року»,  «Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients», The Legal 500 EMEA 2020