Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – це комплекс послуг в одному пакеті. Консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, супроводження під час перевірок .

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – це група фахівців, які комплексно підходять до вирішення існуючих питань. До складу групи входять досвідчені  аудитори, податкові консультанти, юристи

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – упередження штрафних санкцій шляхом фахового супроводження Документації з трансфертного ціноутворення.

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – якість, гарантія та надійність.

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – не лише складання звітності та підготовка проекту документації, а й комплексний супровід її протягом 7 років, актуалізація документації та супроводження перевірок фіскальних органів.

Трансфертне ціноутворення від ID Legal Group – це допомога у виявленні і усуненні податкових ризиків для Вас.

Хто користується трансфертним ціноутворенням від  ID Legal Group – представництва, середній та великий бізнес різноманітного спектру діяльності від торгівлі до виробництва, іноземні інвестори та багато інших.

ТЦУ разом з ID Legal Group – це просто та надійно.

Детальніше про Трансферне ціноутворення від ID Legal Group Ви можете прочитати тут