Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ» – ID Legal Group виступили партнером Національного податкового форуму

Сьогодні, в конгрес-холі ДФС України, проходить Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», організований інформаційно-аналітичний журналом «Вісник. Офіційно про податки» та інформаційним агентством Інтерфакс-Україна. Партнером заходу виступило юридичне об’єднання ID Legal Group. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

Під час форуму були розглянуті примітні новорічні новели податкового законодавства у сфері трансфертного ціноутворення. Також значна увага приділялась податку на прибуток на податку на додану вартість.

За словами Олега Добровольського: «Враховуючи участь у форумі керівників підрозділів аудиту фіскальної служби, які безпосередньо здійснюють перевірки суб’єктів господарювання, роз’яснення новацій перетворилось у практичне навчання. А це найцінніше, бо немає нічого важливішого за практичний досвід».

Крім того він додав, що світ становиться прозорішим відносно обміну податковою інформацією в тому числі і про бенефіціарних власників. Інші країни, які дотримуються правил BEPS, надають інформацію про своїх платників не чекаючи запитів від податкового органу України.

«Під час заходу в мене сформувалось стійке розуміння того, що платникам необхідно терміново переглянути господарські зв’язки з нерезидентами-контрагентами і вжити всіх необхідних заходів щодо позбавлення в подальшому зайвих питань з богу фіскалів. Загалом захід цікавий і корисний. І мені приємно, що наше юридичне об’єднання взяло в ньому участь в якості партнера. Будемо розвивати співпрацю з організаторами і надалі», – резюмував Олег Добровольський.

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права. Одним з напрямів діяльності є надання послуг щодо трансфертного ціноутворення. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими; допомога у ідентифікації контрольованих угод; підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів; аналіз ризиків; формування рекомендацій тощо.

Також нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральним партнером ІІ Податкового Форуму Асоціації адвокатів України та організатором сесії Форуму: «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».