Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Фахівці ID Legal Group взяли участь у форумі «Адвокатура. Формула успіху»

Вікторія Горожанова, адвокат юридичного об’єднання ID Legal Group, взяла участь у VIII щорічному форумі «Адвокатура. Формула успіху». Організатором заходу виступила Асоціація адвокатів України.

Під час Форуму розглядались питання: майбутнє юридичного бізнесу, законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», найбільш трендові практики та інше. Крім того організатори провели кілька майстер-класів «non-stop». Серед них: надання інтерв’ю представникам ЗМІ, формування бренду роботодавця, коучінг, управління конфліктами, тощо.

«На форумі торкались тем перспектив ринку юридичних послуг, використання сучасних технологій під час їх надання. З усіх боків розглядалася історія злиття відомих юридичних компаній України та світу. До того ж було організовано кілька майстер-класів. Доволі цікавий з них було проведено психологом на тему азів визначення брехні. Захід доволі інформативний та насичений. До того ж корисний як для рядових юристів, так і для керівників юридичних компаній», – розповіла Вікторія Горожанова.

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральнім партнером Асоціації адвокатів України.

Також нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральним партнером ІІ Податкового Форуму Асоціації адвокатів України та організатором сесії Форуму: «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».