Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

В Києві відзначили кращих українських адвокатів, – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

5 жовтня, у готелі Хаятт Рідженсі Київ відбулося урочисте нагородження переможців загальноукраїнського конкурсу «Адвокат року 2018». Генеральним партнером заходу, організованого Асоціацією адвокатів України, виступило юридичне об’єднання ID Legal Group. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

Конкурсна комісія обирала 5 фіналістів-адвокатів в кожній із 21 запропонованих практик: кримінальне право, цивільне, сімейне, податкове тощо. Цьогоріч журі вперше вирішило нагородити учасників, які не є адвокатами в номінаціях: «Кращий політик-юрист», «Кращий журналіст, що пише на юридичні теми», «Краща юридична ТВ-програма», «Адвокат-науковець», «Юрист-громадський діяч» та «Юрист-законотворець».

Імена переможців будуть опубліковані в журналі «Публічні люди» та в спеціальному виданні ААУ «Бюлетень», присвяченому Конкурсу «Адвокат року». Урочисте нагородження фіналістів відбулося, у п’ятницю, 5 жовтня, напередодні професійного свята – Дня юриста України, в столичному готелі Hyatt Regency.

 Як зазначив партнер ID Legal Group Олег Добровольський: «Цього року конкурс відзначив свій перший ювілей – 5 років. Значна дата, яка посилювала вимоги до організаторів. Але конкурс відбувся знаково, церемонію нагородження відвідала значна кількість юристів і адвокатів зі всіх регіонів України. Це впевнено говорить про те, що конкурс цінується адвокатами та став по-справжньому загальноукраїнським. Пишаюсь, що ми, як його генеральні партнери, внесли свою частку аби він пройшов яскраво і запам’ятався усім, хто брав в ньому участь».

Юридичне об’єднання ID Legal Group (Legal Association ID Legal Group) – це вузькопрофільне об’єднання, що професійно спеціалізується в сфері податкового права, яке включає повний спектр юридичних, адвокатських, аудиторських і консалтингових послуг.