Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«В нас доволі висока перспектива запровадження змін в національне законодавство щодо трансферного ціноутворення», – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

29 березня 2019 року відбувся масштабний форум «Трансфертне ціноутворення. BEPS. Виклики та можливості». Організатором заходу виступив журнал «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах». Юридичне об’єднання ID Legal Group стало партнером заходу.

Як зазначив партнер об’єднання Олег Добровольський: «В нас доволі висока перспектива запровадження змін в національне законодавство щодо трансферного ціноутворення у зв’язку з імплементацією Україною Плану протидій BEPS. Це перш за все трирівнева документація з трансфертного ціноутворення (Country-by-Country Reporting, Master file, Local file), інститут послуг з низькою доданою вартістю та нові правила для товарів з сировини». На думку Олега Добровольського, прийняття відповідного законопроекту можливе вже цього року, оскільки трирівнева документація та приєднання України до Багатосторонньої угоди компетентних органів щодо автоматичного обміну Country-by-Country Reporting – це останній з мінімального стандарту Плану BEPS, який наша країна зобов’язалась імплементувати перед міжнародним співтовариством. При цьому Олег Добровольський вважає , що відповідні зміни до Податкового кодексу України можуть бути схвалені в пакеті з іншими анти_БЕПС-івськими нормами (законопроект, що було опубліковано Мінфіном і НБУ наприкінці минулого року).

Трансфертне ціноутворення – тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС. Оскільки ТЦУ – є одним з ключових напрямів діяльності юридичного об’єднання, зрозуміло, що фахівці об’єднання беруть активну участь у всіх масштабних заходах з цієї теми. І, навіть, організовують власні.

Експерти ID Legal Group надають послуги у сфері трансфертного ціноутворення в повному обсязі. До них відносяться – консультування та супроводження на етапі здійснення господарських операцій, які визнаються контрольованими, допомога у ідентифікації контрольованих угод, підготовка звітів та документації по контрольованим операціям для фіскальних органів, аналіз ризиків, формування рекомендацій, тощо.

Детально з діяльністю ID Legal Group в сфері трансфертного ціноутворення можна ознайомитись тут