Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group виступило спонсором IV Національного експортного форуму

Юридичне об’єднання ID Legal Group виступило спонсором IVНаціонального експортного форуму, який відбувся 3-5 червня 2018 року в Києві.

Четвертий рік поспіль Київська торгово-промислова палата спільно з Торгово-промисловою палатою України традиційно збирає в Києві представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, делегації іноземних країн, експертів в сферах зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи тощо.

От і цього року форум зібрав понад 150 учасників, серед яких близько 20 гостей з 14 країни світу. Серед них Німеччина, Польща, Угорщина, Хорватів і т.д.

Крім того, цього року Національний експортний форум вперше проводився в рамках заходів «Київський експортний тиждень 2018» (Kyiv Export Week 2018). В рамках Kyiv Export Week,  5 червня розпочала роботу Міжнародна виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено у Києві». Під час цих заходів, на території Міжнародного виставкового центру, представники іноземного та українського бізнесу мали можливість ознайомитися і з роботою юридичного об’єднання ID Legal Group.

Як зазначив партнер юридичного об’єднання Олег Добровольський: «Для нас це перший досвід безпосередньої участі у подібних заходах. І, на мою думку, не дарма. Знайомство з українськими експортерами, розуміння, що вітчизняний бізнес просувається за кордон – це позитивні сигнали для нашої країни. А будь-який бізнес неможливий без якісного юридичного та податкового супроводження. І тому наше об’єднання тут, представляє і свої досягнення».