Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Трансфертне ціноутворення у 2022 році. Що ж відбувається? Анна Ігнатенко, партнер ID Legal Group

Трансфертне ціноутворення у 2022 році. Що ж відбувається?
🎬Відео заходу:
👉👉Днями в Києві відбулась онлайн-конференція «Бізнес в умовах воєнного стану. Трансфертне ціноутворення напередодні подання звітності. В 2022 по-новому». Організатором конференціє виступила Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates’ Association (UAA). ID Legal Group стала генеральним партнером заходу, а партнер юридичного об’єднання Анна Игнатенко взяла на себе модерацію заходу.
🤝В роботі конференції взяли участь:
1️⃣Катерина Риженкова – директор Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України;
2️⃣Tatyana Savchuk – аудитор, керівник практики трансфертного ціноутворення та аудиту ID Legal Group;
3️⃣Andrii Reun (Андрій Реун) – адвокат, партнер, керівник практики податкового права LCF Law Group;
4️⃣Юлія Кушнарьова – начальник управління контрольованих операцій Департаменту трансфертного ціноутворення;
5️⃣Олександр Гюржи – начальник управління контролю міжнародної діяльності Департаменту трансфертного ціноутворення;
6️⃣Аліна Григор’єва – начальник відділу моніторингу управління контрольованих операцій Департаменту трансфертного ціноутворення;
7️⃣Вячеслав Кругляк – заступник начальника управління контрольованих операцій – начальник відділу перевірок Департаменту трансфертного ціноутворення.
💬За словами партнера ID Legal Group Анни Ігнатенко: «Ми проговорили основні теми, які напередодні подання звітності, дуже важливі для бізнесу. Розбили їх на блоки – звітність, контрольно-перевірочна робота, судова практика. Також напередодні проведення заходу ми провели опитування серед платників податків і зібрали дуже велику кількість питань, які їх цікавлять щодо трансфертного ціноутворення. Ми їх систематизували і, відповідно, після кожного блоку ми їх будемо ставити нашим учасникам. І кожен платник отримує конкретну відповідь на своє питання від податкової».
👩‍💼🧑‍💼Кращі експерти у сфері оподаткування розглянули поставлені найактуальніші питання та відповіли й на інші «підводні камені» трансфертного ціноутворення.
💬📣Під час конференції учасники обговорили наступне: Звітування. Що до 01 жовтня очікує від платників податків податковий орган; Відповідальність під час воєнного стану. Чи будуть штрафи, коли і за яких умов; Тенденції перевірок контрольованих операцій. Чи здійснює податковий орган контрольно-перевірочну роботу та у якій формі вона триває. Які операції у зоні підвищеної уваги податківців; Судова практика як елемент прецендентного права в контролі за ТЦУ. Останні ключові судові рішення; Приєднання України до багатосторонньої угоди CRS як крок до повноцінного обміну податковою інформацією. Як скоро очікувати епоху відсутності кордонів в оподаткуванні.