Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«Доперевірочний експрес-аудит: виправляємо помилки та мінімізуємо ризики», – Наталія Сухарева, керівник практики оподаткування ID Legal Group під час ІІІ Податкового форуму «Tax & Business Talk»

19 листопада 2019 року у приміщені IQ Бізнес-центра відбудеться масштабний захід – ІІІ Податковий форум «Tax& BusinessTalk». Організатором виступає Асоціація адвокатів України. Юридичне об’єднання ID Legal Group – генеральний партнер заходу.

Серед спікерів Форуму: представники Кабміну, ВРУ, податкової та митної служб, НБУ, представники провідних юридичних та консалтингових фірм.

Наталія Сухарева – керівник практики оподаткування  ID Legal Group розповість про «Доперевірочний експрес-аудит: виправляємо помилки та мінімізуємо ризики». Зауважимо, що виступ Наталії Сухаревої буде ґрунтуватись виключно на практичних аспектах, які були напрацьовані під час роботи в ID Legal Group.

З досвіду компанії – для проведення експрес-аудиту, як правило, залучається від 2 до 3 спеціалістів (податковий консультант, аудитор та адвокат).

При проведенні експрес-аудиту виявляється ряд недоліків, серед них:

  • не в повному обсязі розшифровувався зміст господарської операції;
  • не відповідність актів інвентаризації даним бухгалтерського обліку;
  • ціна продажу нижче ціни придбання певних груп товарів;
  • відсутність звітів по виконаним роботам/послугам;
  • і т.д.

Детально про всі ці аспекти експрес-аудиту і розповість під час форуму Наталія Сухарева. Нагадаємо, що під час заходу Ви зможете не тільки слухати, але й брати активну участь в обговоренні та ставити питання спікерам і експертам.

Експерти ID Legal Group надають послуги у сфері податкового права в повному обсязі. До них відносяться – супроводження перевірок, бухгалтерськй аутсорсинг, послуги аудиту та адвокатура в сфері оподаткування.

Детально з діяльністю ID Legal Group в цій сфері можна ознайомитись тут

Детально з програмою та списком учасників ІІІ Податкового форуму «Tax& BusinessTalk» можна ознайомитись тут