Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ID Legal Group – партнер Українського Бізнес Форуму 2019

24 вересня в столичному готелі «Hilton» відбувся щорічний «Український Бізнес Форум». Організатором  форуму виступила UBF Group. Юридичне об’єднання ID Legal Group стало партнером заходу. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

За його словами: «Головна сфера, в якій працює наше юридичне об’єднання – це податкове право і все що пов’язано з ним. Ми слідкуємо за усіма тенденціями, які пов’язані з оподаткування, бізнес активністю, його захистом та розвитком. Тому, наша участь у форумі, в якості партнерів, цілком закономірна. Бути в руслі останніх трендів і кейсів дозволить не лише поділитися своїм досвідом а й дізнатися про новації інших. Відповідно, це посилить якість роботи як нас, так і наших колег».

Цього року Форум змінив формат, щоб надати ще більше корисної інформації.  В рамках заходу функціонували 2 паралельні сцени з дискусіями і загальна експо-зона.

Традиційно Форум відвідали власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори. Аудиторія учасників включає як делегатів з України, так і з країн Європи, США, Близького та Середнього Сходу, що дає учасникам змогу обмінятися досвідом з колегами і партнерами, а також набути нових корисних знайомств і партнерських відносин.

Серед головних тем на Форумі були представлені: глобальні тенденції оподаткування і Україна; валютне регулювання, план BEPS в Україні та його вплив на ведення міжнародного бізнесу, MLI тощо.