Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Народний депутат України Данило Гетманцев – спікер ІІІ Податкового форуму, – Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев візьме участь у ІІІ Податковому форумі «Tax & Business Talk», організованим Асоціацією адвокатів України. Про новації в оподаткуванні, податкову амністію та реформу податкової міліції народний депутат розповість під час сесії «Новації в системі оподаткування: step by step про головне». Про це повідомив Олег Добровольський, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group, генерального партнера ІІІ Податкового форуму.

За його словами: «Данило Гетманцев не так давно очолює комітет, але вже проявив себе активним законотворцем. За його авторством ми маємо значну кількість законопроектів. Тому ми запросили його до участі у нашій сесії аби поговорити про деякі з них. А також зрозуміти, що ж нас чекає в подальшому».

Нагадаємо, 19 листопада 2019 року в приміщені IQ Бізнес-центра відбудеться ІІІ Податковий Форум «Tax & Business Talk». Організатор заходу – Асоціація адвокатів України. Детальну інформацію щодо форуму можна знайти на сайті Асоціації. Генеральний партнер форуму: ID Legal Group.

Також нагадаємо, ID Legal Group виступає організатором сесії Форуму «Новації в системі оподаткування: step by step про головне».