Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Олег Добровольський – партнер ID Legal Group взяв участь у VII Податковому форумі АПУ

21 вересня 2018 року в Києві відбувся щорічний 7-й Податковий форум, організований Асоціацією правників України. Цього року вперше партнером форуму стало і юридичне об’єднання ID Legal Group. Про це повідомив партнер об’єднання Олег Добровольський.

За його словами: «Учасниками форуму було поставлено кілька проблемних моментів, які на сьогодні існують в оподаткуванні в Україні. В першу чергу, – неякісне правове регулювання щодо питань недопуску до перевірок в частині адміністративного арешту активів, автоматичний обмін інформацією із закордонними банками, фіскалізація ФОПів. Також відбулась жвава дискусія щодо останніх новацій в податковій політиці. Незважаючи на необхідність створення НБФБ і, навіть, якщо воно буде створене – податкова міліція продовжить своє існування, щонайменше, 6-8 місяців. Податок на виведений капітал прогнозовано призведе до недоотримання бюджетом 40 млрд. гривень. Тому дискусія щодо його запровадження триває».

Крім того, учасники обговорили останні тенденції в міжнародному оподаткуванні та вітчизняній судовій практиці. В проведенні форуму взяли участь народні депутати України, представники державних органів, судді, юристи, адвокати та аудитори. Крім Олега Добровольского участь у форумі взяв і податковий консультант ID Legal Group Руслан Солнцев.

«Головна сфера, в якій працює наше юридичне об’єднання – це податкове право і все що пов’язано з ним. Тому ми слідкуємо за усіма тенденціями, які пов’язані з оподаткування, діяльністю контролюючих органів та рішенням судів. Наша участь у форумі, в якості партнерів, цілком закономірна. Бути в руслі останніх трендів і кейсів дозволить не лише поділитися своїм досвідом а й дізнатися про новації інших. Відповідно, це посилить якість роботи як нас, так і наших колег», – резюмував Олег Добровольський.

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group є генеральним партнером ІІ Податкового Форуму Асоціації адвокатів України та організатором сесії Форуму: «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».