Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Фахівці ID Legal Group взяли участь у VI Міжнародному податковому форумі

10 квітня 2019 року у приміщені готелю «Прем’єр Палас» відбувся VI Міжнародний податковий форум. Організатор заходу – видання «Юридична практика». Участь у заході взяли і фахівці юридичного об’єднання ID Legal Group. Серед них – партнер об’єднання Олег Добровольський, керівник податкового та митного департаменту Наталія Сухарева, адвокат Людмила Максименко.

Як відзначив партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський: «Теми  реформування податкових органів, законодавчих новацій та податкового планування завжди актуальні, особливо враховуючи часті зміни в законодавчому полі. Багато запитань виникає і щодо електронного адміністрування. Ще й досі бізнес шукає рішення щодо критеріїв ризиковості під час блокування податкових накладних. До того ж на порядку денному і питання реформування податку на прибуток. Також розглядалися новації у питаннях ТЦУ та імплементація положень плану BEPS. Специфіка роботи нашого юридичного об’єднання полягає в наданні комплексних послуг в сфері податкового права, бухгалтерського та аудиторського супроводження, податкового консультування та адвокатури в податковому праві. Тому тримати руку на пульсі законодавчих новацій – це один з пріоритетів діяльності об’єднання».

Нагадаємо, що юридичне об’єднання ID Legal Group увійшло до ТОП15 компаній, які працюють у сфері податкового права за результатами рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України – 2018», яке провело видання «Юридична Газета».